کامبوچا

معرفی اجمالی محصول


خواص نو شابه چای کومبوچا :

اگرچه ”کومبوجا“ نوعى قارچ است اما در واقع به شکل نوشیدنى مورد مصرف قرار مى‌گیرد، یک نوشیدنى ساده که ترکیبى است از چاى معمولى و شکر که با استفاده از قارچ کومبوجا تخمیر شده و ساختار شیمیائى آن تغییر کرده است. گزارش‌هاى علمى بسیارى که تاکنون درباره قارچ کومبوجا نوشته شده است نشان مى‌دهد که نوعى ”آنتى‌بیوتیک قوی“ در ترکیب قارچ کومبوجا وجود دارد که وجود آن باعث مى‌شود مواد زائد و سموم بدن دفع شود. به عقیده پزشکان این مواد در فرآیند شیمیائى بدن نقش مهمى ایفاء مى‌کنند آنها معتقد هستند چاى کمبوجا یک ماده غذائى مکمل به حساب مى‌آید که مصرف آن سیستم دفاعى بدن را تقویت کرده و موجب جلوگیرى از بیمارى‌ها مى‌شود.
خواص  چای کامبوچا:

چین و چروک‌های پوست را کاهش داده و لکه‌های قهوه‌ای روی دستها و صورت را برطرف می‌سازد و موجب افزایش خاصیت رطوبت پذیری روی پوست است جوش‌ها و کورک‌ها را برطرف می‌کند .
از برخی سرطان‌ها جلوگیری می‌کند .
رافع یبوست است .
برطرف کننده ناراحتی‌های عضلانی در شانه و گردن است.
در رفع برونشیت و سرفه‌های آسمی در مدت۲تا۳ روز کمک می‌کند.

حساسیت اعصاب دردناک و ضعف اعصاب را بهبود می‌بخشد.
در ناراحتی‌های کلیوی توصیه می‌شود .
مثانه را پاک می‌کند وکولیت و سایر دردهای دستگاه گوارش را التیام می‌بخشد.
برای درمان آب مروارید و  قرنیه موثر است و دید چشم را افزایش می‌دهد
از ناراحتی‌های قلبی می‌کاهد، تصلب شرائین و فشار خون را درمان می‌کند و میزان کلسترول خون را کاهش می‌دهد. رگها را نرم می‌سازد و جریان خون را افزایش داده، باعث لاغر شدن و کنترل وزن بدن می‌گردد.
از بی خوابی می‌کاهد
فعالیت کبد را افزایش داده و نارسایی‌های کبد وکلیه را درمان می‌کند. •میزان قند خون را تنظیم کرده سبب افت  قند خون در افراد دیابتی می‌شود
اثر شگفت انگیزی بر پوست سر دارد، از تاسی سر جلوگیری می‌کند و موها را ضخیم و سیاه می‌کند (حتی موهای سفید شده)
بیماری ایدز ،ام‌اس و دیابت راکنترل می‌کند
روماتیسم،خستگی وناراحتی‌های مفاصل را علاج می‌کند
در طی دوران یائسگی از گرگرفتگی می‌کاهد.

چگونگي مصرف چاي كامبوچا:

بعلت اينكه چاي كامبوچا حاوي تركيبات آنتي بيوتيك خالص است .و بدن بعضي ها ممكن است  نسبت به انتي بيوتيك حساسيت داشته باشد.بنابر اين براي همين مصرف را  از مقدار كم اغاز نمايد.و به تدريج مقدار مصرفي زيادتر شود.

مصرف يك استكان ( 100 سي سي ) پيش از هر وعده غذايي صبحانه . نهار . شام  در كاهش وزن موثر بعد از هر وعده غذايي كمك زيادي در فرايند هضم و جذب مواد غذايي خواهد نمود.

ضمنا : چاي كامبوچا را به مدت طولاني مصرف نكنيد . پس از مصرف يكماه چند روزي قطع و بعد از مجدد ا مصرف نمايد.

قیمت : 250,000 ریال